pompa wtryskowa boscha , Zgierz/Łódź - Zaradny gość

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • diabel
    Classic
    • 2010
    • 20

    pompa wtryskowa boscha , Zgierz/Łódź - Zaradny gość

    mirek_p11 podobne fele do twoich
  • sabakuto
    Drive
    • 2009
    • 49

    #2
    pompa wtryskowa boscha , Zgierz/Łódź - Zaradny gość

    opisywałem kiedyś swój problem z pompą, był wyciek, pompiarze żądali szalonych sum za uszczelnienie, o crazy terminach oczekiwania nie wspomnę. Podzielę się jak to się skończyło, bo temat dość częsty i wiem , że w sprawie uszczelnień pompy wtryskowej w skodzie czy vw ludzie potrafią przejechać nieraz kilkadziesiąt km żeby ktoś dobrze, szybko i niedrogo zrobił. No więc nagle trafiłem na młodego gostka (pracuje w warsztacie samochodowym), który za 250 zł i pozostawieniu auta na półtorej czy 2 godziny u niego na podwórku(w tym czasie wizyta rozpoznawcza w pobliskim barze , piwo oczywiście bezalkoholowe dokonał wymiany uszczelki i uszczelnił jeden z gorzej dostępnych przecieków na pompie , nie jestem biegły w temacie ale to była okrągła uszczelka między korpusem pompy (moja to zdaje się vp37) a tłokorozdzielaczem ( tak to się chyba nazywa). U mnie poradził sobie bez zarzutu.Ale z tego co wiem, to robił też komuś pod nastawnikiem (prostokątna uszczelka).Namiar tego solidnego gościa, który w dodatku nie robi oprawy artystycznej wokół tematu typu: panie, to trzeba czekać , długie terminy, nie ma się tam jak dostać żeby wymienić , to nie jest prosta sprawa,itd, itp.
    Kuba 503 360 853 po 17 w tygodniu, lub w weekendy ( w niektóre pracuje o ile wiem)

    Z tą pompą to już było jakiś czas temu i dodam, że gość solidny a widziałem wtedy na jego podwórku m.in.kangoo, transportera , więc pojechałem niedawno zrobić u niego wymianę półosi w oktavce nie mówiąc o wymianie klocków , no i widać, że doświadczenie z pracy w warsztacie procentuje i robi wiele innych rzeczy w skodach, golfach, passatach, seatach.Widać więc, że jest uniwersalny.
    sabakuto

    Komentarz

    Pracuję...